Робоча поїздка голови райради
18 лютого голова Ковельської районної ради В`ячеслав Шворак разом з депутатами районної ради Володимиром Андросюком та Андрієм Харламповичем побували з робочим візитом на території Ратнівської селищної ради. Під час зустрічі з очільником громади Віталієм Біруком посадовці обговорили ряд важливих питань, зокрема, соціально-економічний розвиток громади, формування дохідної частини бюджету, розвиток інфраструктури і ремонт доріг. По кожному з цих питань обговорили шляхи їх вирішення.
В рамках візиту очільник районної ради разом із колегами депутатами відвідали КНП «Ратнівська центральна районна лікарня», де оглянули кабінети, ознайомились з організацією роботи лікарні. Поспілкувались з головним лікарем Михайлом Бегалем щодо проблем медичного закладу. На завершення В`ячеслав Шворак зазначив, що районна рада завжди докладе максимум зусиль, щоб вирішити нагальні питання такої важливої галузі, як охорона здоров`я.