Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Відбулася 32 позачергова сесія райради

Переглядів: 190

Сьогодні, 18 березня 2020 року, під головуванням Андрія Броїла відбулася 32 позачергова сесія Ковельської районної ради.

Двадцять депутатів райради, що були присутні на засіданні, ухвалили порядок денний сесійного засідання, а саме:


  1. Інформація щодо вжиття заходів по запобіганню поширення на території Ковельського району коронавірусу COVID-19.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 30/19 «Про районний бюджет на 2020 рік»
  3.  Різне.

 

З першого питання доповідали заступник голови Ковельської РДА Роман Кульцман, начальник управління Держпродспоживслужби в місті Ковелі та Ковельському районі Микола Король, завідувач Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Людмила Маляр та заступник головного лікаря з економічних питань Ковельського МТМО Валентина Корецька.Також своє бачення ситуації висловив і керівник Ковельської місцевої прокуратури Юрій Новосад. Багато питань було і до присутніх на  сесійному засіданні: заступника начальника Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області Дмитра Антонюка, заступника голованого лікаря Ковельського МТМО, в.о.головного лікаря  з медичної частини Ольги Козачук. 

Під час розгляду другого питання порядку денного сесії «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 30/19 «Про районний бюджет на 2020 рік»»депутатами райради було проголосовано виділення 150 тис грн.. з районного бюджету на співфінансування закупівлі апарату ШВЛ (апарат штучної вентиляції легень) та медикаментів для Ковельського МТМО.

Окрім цього, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло довів до відома присутніх інформацію про те, що він особисто провів перемовини з усіма головами об'єднаних територіальних громад району, які підтримали пропозицію щодо виділення додатково коштів з місцевих бюджетів  у сумі 170 тис. грн. закладам охорони здоров'я для закупівлі медикаментів та медичного інвентаря, необхідного для боротьби з коронавірусом. 

Свої пропозиції в питанні «Різне» вносили депутати районної ради Анатолій Корнійчук та Олександр Титомир.

 

« повернутися до списку новин