Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Голова районної ради Андрій Броїло проінспектував хід будівництва амбулаторії в селі Тойкут

Переглядів: 213

Сьогодні голова районної ради Андрій Броїло проінспектував хід будівництва Амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Садова,3а в с. Тойкут. Адже, як відомо в минулому році, а саме 27 травня 2019 року головою Волинської обласної державної адміністрації  було підписано розпорядження за № 277  «Про затвердження переліку проектів та заходів, що фінансуються у 2019 році  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості (за рахунок залишків коштів спеціального фонду, що утворилися станом на 01 січня 2019 року)». Серед  переліку  були зараховані такі об’єкти Ковельщини, а саме: «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Садова,3а в с. Тойкут Ковельського району – нове будівництво» (вартість 7793775 грн.) та «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 19 в с. Уховецьк Ковельського району – нове будівництво» (вартість 7808625 грн.).


Ще у минулому році вдалося розпочати будівництво АЗПСМ в селі Тойкут та на сьогодні можемо побачити, що роботи проводяться в повному обсязі відповідно до ухваленого плану.

Не дивлячись на ранню пору,  а це була 8 година ранку, на об’єкті уже працювали будівельники, тож голова райради мав можливість поспілкуватися з ними, та дізнатися про  поточні проблеми.

     

« повернутися до списку новин