Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Вручили посвідчення "Почесного громадянина Волині" посмертно

Переглядів: 59

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові  було присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно)  168 загиблим (померлим) жителям області (учасників АТО /ООС), де були відзначені і герої  Ковельщини. А також, за особисту мужність і героїзм, виявлені у боротьбі за незалежність, відстоювання конституційних засад демократії, прав в свобод людини, самовіддане служіння Українському народові п’ятьом загиблим жителям області (учасникам Революції Гідності) присвоїли звання «Почесний громадянин ».


Відповідні посвідчення 14 жовтня родинам полеглих бійців вручив голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.

Ковельська районна рада  постійно підтримує зв’язок з членами родин загиблих та вивчає різні проблемні питання.

“На жаль, так сталося, що сьогодні ми тут без них. Бог і час, у який жили наші Герої, не залишили їм іншого вибору. Але пам’ять про них  житиме вічно. Шаную наших захисників та розділяю тугу родин, у яких війна на Сході України забрала найрідніших”, – зазначив Андрій Броїло .

Голова  Ковельської районної ради  Андрій Броїло, депутат Волинської обласної ради Віктор Козак, військовий комісар Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Гладун  вручили  посвідчення “Почесного громадянина Волині (посмертно)” рідним восьми військових. Такий статус бійцям присвоїли за “особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за самовіддане служіння Українському народові”.

Рішенням Волинської облради відповідне звання посмертно отримали:

Данилевич Роман Миколайович

Омелянюк Андрій Васильович

Іллюх Анатолій  Панасович

Мостика Андрій В’ячеславович

Остапенко Олег Володимирович

Яворський Микола Васильович

Кравчук Микола Анатолійович

Плеско Микола Васильович

« повернутися до списку новин