Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Вітання голови Ковельської районної ради Андрія Броїла зі святом " Останнього дзвоника"

Переглядів: 229

Сьогодні, 29 травня, школи Ковельщини завершують свій навчальний рік. Втім, через пандемію коронавірусу, цьогоріч свято «Останнього дзвоника» проходить дистанційно – в режимі онлайн.


Адже, цього року  діти завершують навчання, не повертаючись за шкільні парти, не пролунають уже звичні останні дзвоники в закладах освіти.  Та найсумнішим цей день є для випускників.  Однак, я сподіваюся, що в їхньому житті ще буде багато прекрасних моментів зустрітися разом та відсвяткувати якусь приємну подію, в тому числі і останній дзвоник, хіба лишень зі зміщенням у часі.

Попри ці випробування, я дякую вчителям, батькам та учням, які зуміли створити злагоджену роботу дистанційного навчання.  Хоча через карантин, ми не можемо зібратися всі разом,  проте, цей де не став менш важливим та урочистим в житті кожного з нас.

Я щиро вітаю  вчителів,  учнів та випускників, їх батьків з закінченням ще одного навчального року.  Бажаю Вам  всім міцного здоров’я, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.  

З повагою голова Ковельської районної ради Андрій БРОЇЛО

 

 

« повернутися до списку новин