Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

«Де є прапор України – там є наша держава»

Переглядів: 188

Творімо ж добро невтомно, і пожнемо тоді вчасно, якщо не знесилимося й не відступимо (НовийЗаповіт, Посл. Галатів 6:9)

Під таким девізом з 2014 року   працює громадська організація «Храм надії».  До створення цієї організації  долучився і виконавчий апарат Ковельської районної ради, підтримавши ініціативу щодо її створення  громадського активіста  Ігоря  Бабаніна.  Так ГО «Храм надії»  займається  волонтерською і просвітницькою діяльністю та після створення швидко ввійшла в активну фазу громадського життя. З перших днів початку війни, Ковельська районна рада разом з громадською організацією почали займатися волонтерською діяльність. Навіть важко перерахувати, скільки тон допомоги уже зібрано та передано нашим  бійцям в зону проведення  операції об’єднаних сил.


На сьогодні, майже щотижня учасники організації збираються допомогу для бійців ООС, виготовляють маскувальні сітки.

Чергову партію гуманітарної допомоги нашим воїнам, що проходять свою службу під Мар’їнкою Донецької області, відправлено 20 лютого з Ковеля, мікроавтобусом, яким керував Сергій Добродомов, відомий  волонтер, якого  швидше знають під псевдо «Дєд Волинь».  Цього разу зібрали картоплю, капусту, моркву, макарони та крупи, тушонку, консерви, печиво, каву та чаї, а також виготовили маскувальні сітки. Пакувати продукти та завантажувати автомобіль допомагали голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, який  й був організатором збору цієї допомоги, волонтери з ГО «Храм надії».

Втім, зараз активісти ГО «Храм надії » звертаються до усіх небайдужих аби люди долучалися до збору допомоги. Продукти харчування, засоби гігієни, домашняя випічка тощо, можна приносити  у приміщення громадської організації, що на вулиці Грушевського (за військоматом). 

Варто пам’ятати, що там на Сході хлопцям, які нас з Вами захищають, неабияк потрібна наша підтримка.  Адже, як говорить «Дєд Волинь»: «Де є прапор України – там є наша держава».

Збір найнеобхідніших речей та продуктів для наших воїнів триває!

« повернутися до списку новин