Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Дякуємо за допомогу нашим воїнам

Переглядів: 241

20 лютого волонтери з Ковельщини повезли на Схід допомогу, яку на прохання  голови Ковельської районної ради Андрія Броїла зібрали мешканці Дрозднівської сільської ради.  Місцевий сільський голова Ніна Колочун протягом двох тижнів  організовувала збір продуктів харчування, засобів особистої гігієни. Мешканці с. Дроздні щиро відгукнулися на прохання посадовці та вже за кілька днів у приміщення сільської ради люди зносили картоплю, капусту, моркву, макарони та крупи,  тушонку, консерви, печиво, каву та чаї, консервацію, засоби гігієни. Своєю волонтерською допомогою місцеві мешканці дякували патріотам нашої держави за можливість жити, працювати, навчатися під мирним небом, висловлювали надію, що завдяки таким, як вони, війна скоро закінчиться, а Добро, Справедливість і Правда переможуть.


Зібране небайдужими жителями Ковельщини старанно упакували й передали волонтерам для відправки в зону проведення бойових дій. Хочеться вірити, що ця маленька допомога зігріє серця й душі тих українських захисників, які її отримають.

Щиро дякуємо  Дрозднівському сільському голові Ніні Колочун, колективу сільської ради та всім мешканцям цього населеного пункту за допомогу, яку було зібрано для наших бійців.

 

« повернутися до списку новин