Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Зустріч з Волинською Жанною д'Арк - Майєю Москвич

Переглядів: 172

Вчора голова Ковельської районної ради  Андрій Броїло мав зустріч з Майєю Москвич – волинською Жанною д’Арк, громадською активісткою, учасницею  Революції Гідності, ветеранкою російсько – української війни, переможницею «Ігор Нескорених». Для Андрія Петровича ця зустріч особлива, адже, з Майєю Юріївною посадовець особисто знайомий ще з років Майдану, коли разом пліч -о-пліч з сотнями тисяч українських патріотів  відстоювали демократичний вибір українського народу.


Майя Москвич – дівчина – воїн, справжня амазонка, патріотка! Вона пішла добровольцем на війну і служила більше як три роки, а після повернення виборола золото на Іграх  Нескорених.

20 лютого, в День пам’яті Небесної Сотні, в Будинку культури смт. Люблинець, Майя Москвич презентувала фільм «Невидимий батальйон».  Для самої Майї ця стрічка – це стан спогадів, адже в ньому розказується про соратниць – подруг, які служили, та досі відстоюють мир  на Сході. Звичайно за словами Майї Юріївни, війна змінила її, зламала конструкцію цінностей.

Після перегляду українського документального кіноальманаху про жінок в умовах бойових дій на Сході України, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло зазначив, що боротьба за Україну не має початку й кінця, і триватиме, доки існуватиме нація. Та користуючись нагодою, Андрій Петрович подякував Майї Москвич за те, що виборювала і виборює незалежність нашої держави та побажав здійснення всіх її мрій.

« повернутися до списку новин