Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

23 травня – ДЕНЬ ГЕРОЇВ.

Переглядів: 139

В Україні щорічно 23 травня відзначається День героїв -  день пам’яті українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність.


Це свято величі  воїнів – борців за волю України. День незборимості Української  Нації.

Це свято встановлено на честь українських вояків - борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків, повстанців, українських січових стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН. За останні роки до списку героїв додалися учасники Революції гідності і українці, які здійснили подвиг в районі бойових дій на Донбасі. Українські герої сучасності різні за віком, політичними й релігійними переконаннями, світоглядом, соціальним статусом і навіть за національностями. Але їх об’єднує одне – любов до рідної землі, прагнення почуватися на ній господарями й ненависть до тих, хто прийшов їх убивати.

Розповідати про українців, які навесні 2014-го стали стіною проти «старшого брата», сьогодні захищають Українську землю, можна безкінечно. Крізь цю кляту війну пройшли сотні тисяч наших земляків. Абсолютна більшість із них з честю виконали свій громадянський, військовий і людський обов’язок перед своєю країною.

Не всі повертаються з війни з орденами й медалями. Але всі, хто взявся у грізну для Батьківщини годину за зброю і пішов на війну, не ховався там за чужі спини, чесно роблячи свою роботу, вже ГЕРОЙ!

Дякуємо Вам,  наші  Герої,  за мир. Пам’ятаємо про Ваш подвиг.

« повернутися до списку новин