Ковельська районна рада
Ковельський район, Волинська область

Дорогі жінки Ковельщини!

Переглядів: 61

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня!  Це прекрасне весняне свято відзначається своєю особливою чарівністю та неповторністю, є символом жіночої краси,  доброти, кохання,  тепла, щастя.

Сьогодні Ви берете активну участь в усіх сферах життя,  неоціненний внесок жіноцтва у соціально-економічний розвиток Ковельщини і всієї країни. Серед вас є успішні керівники підприємств та організацій, вчителі і медики, невтомні трудівниці ланів і ферм, громадські діячі, працівники культури,  поліції та військові, спортсмени, депутати і службовці…  Але, у першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища та сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, материнської самовідданості та любові.


 Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду і добро. Ви наповнюєте будні яскравими барвами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Ви – стимул і опора сильної статі! Тож справжні чоловіки завжди схилятимуть голови перед її величністю – Жінкою.

Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я Вам, Вашим рідним та близьким, Божого благословення, миру, щасливої долі, добра, злагоди, любові та здійснення усіх життєвих планів і мрій!

          

З повагою

Андрій Броїло, голова районної ради

Роман Кульцман, заступник голови райдержадміністрації

« повернутися до списку новин